KONST / Litografier / Färglitografi 15618328
nr 1561 8328
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 26/475. Färglitografi, bildmått: 34x42 cm, yttermått inklusive ram: 46x58 cm
Kondition: med dedikation skadad
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 september 2023
kl 18:27:26
3/9 21:21:43
100 kr
4/9 18:21:46
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson